DIETETYKA

w ramach działalności podmiotu wykonujacego działalność leczniczą polecamy korzystanie z wizyt u naszych specjalistów w zakresie dietetyki.

- mgr Patrycja Nawrocka  specjalista w dziedzinie dietetyki, absolwentka studiów magisterskich wydziału lekarskiego Collegioum Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz licencjat Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zajmuję się m.in. profilaktyką i zwalczaniem otyłości oraz żywieniem w chorobach dietozależnych. Jestem zwolenniczką zdrowego stylu życia, do czego poprzez edukację żywieniową zachęcam swoich pacjentów. Najważniejsze dola mnie są Państwa potrzeby, dlatego do każdej osoby podchodzę indywidualnie. Diety przygotowane przez mnie są smaczne, dobrze zbilansowane pod względem skladników odżywczych oraz uwzględniają Państwa preferencje żywieniowe. Orientuję się nie tylko na cel ale również na długoterminową skuteczność diety. Współpracując ze mną pomogę państwu w osiągnięciu upragnionego celu.

 

- mgr Katarzyna Rafeld - specjalista w dziedzinie dietetyki, absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Swoje doświadczenie zdobywała w trakcie praktyk  w licznych placówkach medycznych oraz poradniach dietetycznych.

Moją domeną jest profilaktyka i dietoterapia chorób cywilizacyjnych Pracuję z osobami otyłymi i z nadwagą, układając im indywidualne zalecenia dietetyczne i programy odchudzające mające trwale zmieniać nawyki żywieniowe. Swoich pacjentów wspieram w zmianie diety w typowych chorobach dieto-zależnych jak miażdżyca, nadciśnienie i inne np. nowotwory.

WIZYTY


Poniedziałek, Środa, Piątek w godz. 16-19, informacja oraz umawianie wizyt pod numerami telefonu zgodnie z wybraną lokalizacją.